ZÁKAZNÍCKY SERVIS

pretože vysoká kvalita našich výrobkov je pre nás prioritou, je prioritou aj kvalitný servis

POVRCHY VÝROBKOV

Aj keď sú kovové povrchy výrobkov technologicky na vysokej úrovni, nenechávajte ich vlhké .. z odparovanej vody sa na povrchu kľučiek vyzrážajú a  a zostávajú minerálne soli, ktoré spôsobujú škvrny inej farby a ťažšie sa odstraňujú. Škvrny je možné neskôr odstrániť školskou gumou, prípadne vyčistiť bavlnenou utierkou a prípravkom SIDOL. Predcházejte týmto škvrnám a udržujte kľučky suché. Kľučky s titánovým povrchom pred prým použitím zľahka poutierajte bavlnenou utierkou napustenou ochranným prípravkem M&T TITAN …. Na kľučke ďalej nebudú viditelné otlačky rúk a povrch získa sytejší kovový odtieň.

viac o povrchu

MECHANIKA

Pre ovládanie kľučiek používame mechaniky vlastnej konštrukcie s patentovaným systémom ovládania kľučky, z materiálov, ktoré dlhodobo zaisťujú funkčnosť kovania. Z tohoto dôvodu môžeme na všetky typy mechaniky poskytovať prdĺženú záruku 36 mesiacov. Aj po uplynutí záručnej doby, ale nemusíte vždy celú mechaniku meniť - v mnohých prípadoch postačí objednať iba niektorý z náhradných dieloov, ktoré sú vždy dostupné a tým významne predĺžiť životnosť mechaniky, ale zároveň celého kovania.

viac o mechanike

MONTÁŽ & NÁHRADNÉ DIELY

Dverné kľučky sú jedným z najfrekventovanejších výrobkov na každom projekte, pri každej realizácii. Aj keď je kovanie M&T kvalitné, s predĺženou zárukou, tak aj vtedy má každá súčiastka, každý materiál, svojú životnosť. V M&T sme si toho vedomí a držíme neustále na sklade všetky komponenty od všetkých vyrábaných produktov … preto je ihneď dostupný náhradný komponent, ktorý opakovane predlžuje životnosť celého kovania. Kovanie M&T nekončí po uplynutí záručnej doby v šrote, ale naďalej bude plniť svoju funkciu. U kľučiek je prvoradá ich funkčnosť, ktorú zásadne ovplyvňuje profesionálna montáž kovania na dvere. Ak neviete ako montáž zariadiť, vykonať, kontaktujte nás.

viac o montáži

ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS

Dverové kľučky potrebujú skôr alebo neskôr kvalitný servis. Servis po celej SR zaisťujú montážne firmy, v prevažnej väčšine montážnej firmy dodávateľov dverí. Kontaktujte vyškolené techniky a žiadajte ako záručné, tak pozáručný servis.

V prípade, že nepoznáte montážnu dodávateľskú firmu dverí a kovania, môžete kontaktovať priamo náš továrenský servis.

Mapa partnerov    Požadujem bezplatný servis mechanik klik

Požadavek na výjezdní servis

Adresa místa servisního zásahu

Informativní ceny poskytovaného továrního servisu

Demontáž/montáž rozetových, nebo štítových klik 150 Kč/dveře
Demontáž/montáž bezpečnostního kování 300 Kč/dveře
Nutná úprava dveří v místě kliky 100 Kč/dveře
Vyčištění, promazání zámku 50 Kč /dveře
Cestovné 10 Kč/km
Čas technika na cestě 250 Kč/hod
Servis v místě zásahu mimo standardní popsané úkony 550 Kč/hod

36 MESIACOV ZÁRUKA PRE

VŠETKY PRODUKTY M&T

Sme lídrom v technológii povrchových úprav, spolupracujeme s technologickými centrami, výskumnými pracoviskami a ďalšími špecializovanými prevádzkami. I preto môžeme na všetky naše produkty poskytovať dlhšiu záruku ako je obvyklé. Na najrozšírenejšie povrchy matný nikel a lesklý chróm je to 36 mesiacov, na nerezové kovanie 5 rokov, na titánové povrchy 15 rokov a na masívne mosadzné výrobky v povrchu mosadz naturál, alebo leštená mosadz dokonca doživotnú záruku na povrch.

ďalšie informácie

ZÁRUČNÝ LIST

Informácie o podmienkach predaja, základnej údržbe a servise
Pozorne si prečítajte bežné podmienky uvádzané na Záručnom listě a tým získáte ucelené informácie o údržbe a manipulácii s výrobkami M&T

ďalšie informácie