ČIERNA JE IN

Čierne matné kľučky s vysoko kvalitným titánovým povchom sme technologicky a výrobne ovládli už v roku 2000, ale až teraz začína býť ten pravý boom tohoto unikátneho povrchu

Neustále sa snažíme inovovať naše výrobky a to je i jeden z dôvodov prečo už od roku 2000 aplikujeme na svoje produkty titánové povrchy. Aj presto, že se jedná o veľmi komplikovanú technolóogiu s mnohými aspektami a požiaadavkami na dokonalé predúpravy, môžeme povedať, že tieto povrchy vieme na naše výrobky aplikovať vo viacerých farebných odtieňoch technológií fyzikálnehoho naprašovania nízkotlakým plazmovým výbojom.

„Čierny matný titánový povrch je v súčasnosti najprestížnejším možným dizajnovým prvkom na produktoch v interiéroch i exteriéroch”

Ivo Ulich
Šéf firmy

Tenká vrstva 2 µm má niekoľko predností, vďaka ktorým je tak výnimočná. Predevšetkým je to mimoriadna tvrdosť, vysoká odolnosť proti oteru a poškrabaniu, farebná a chemická stálosť, korózna odolnosť. U týchto povrchov povlakujeme špeciálne zakázku po zákázke v dlhých dodacích termínoch, ktoré sú súčasťou tejto výnimočnej technológie.

TITÁN ČIERNY MAT
TiN-K

Čierna je kontrastem bielej a presne to sa od tejto farby očakáva v minimalistických interiéroch i exteriéroch, kde je kladený veľký dôraz na detail produktov medzi ktoré patria svietidlá, batérie a samozrejme aj dverné kovanie. Nie je to ale iba kombinácia s bielou farbou, kde nachádza čierne matné kovamie uplatnenie. Veľmi žiadané sú teraz aj prírodné drevenné materiály práve s kombináciou s čiernym matným povrchom. Nechajte sa inšpirovať týmto povrchom, ktorý má široké uplatnenie vo všetkých projektoch tej najvyššej kategórie.

TITÁN ČIERNY MAT TiN-K

UP & DOWN

Unikátne kovania UP & DOWN umožňuje len zmenou pozície na dverách úplne premeniť osobitý výraz kľučky aj jej ovládania.

UP & DOWN

Nominovali sme 3 borca ťažkej váhy, aby vo vzájomnom dueli zmerali svoju kreativitu a navrhli v kľukách niečo čo tu ešte nebolo...

Mosaz antimicrobial

Masívna mosadz s veľkým obsahom medi.
„Žltá“ mosadz je ušľachtilý materiál s trvalou hodnotou = 100% udržateľná príroda.

Madlo Konzerva 110

Pre svoju výnimočnosť obdržal Magnetic medzinárodné ocenenie double reddot - s madlom Konzerva 220 a s madlom YES!.

Madlo Konzerva 110

Revolučný magnetický systém pre jednoduché, ale účinné ovládánie dverí.

Rocksor

Inšpirované oceľovou tyčou slúžiacou ako výstuž do betónu. Citlivo prevedené do dizajnu kľučky v rôznych tvarových a konštrukčných variantoch s  využitím v mnohých typoch projektov.

Svietiace kľučky

Unikátna kolekcia v matnom čiernom 3D kartáčovanom povrchu s novinkou – nepretržite svietiacou kľučkou, ktorá Vám pomôže neomylne a s istotou aj v noci otvoriť tie správne dvere

Neviditeľné zárubne

Na detailoch nám záleží. Preto sme skonštruovali neviditeľnú zárubňu pre čo nejčistejší dizajn dverí a kovania.

Industry Squelette

Táto kľučka nikdy nebude tvarovo dokonalá ... celá ručne vyrábaná, konštrukčne komplikovaná, ale veľmi pevná. Je to inšpirácia industriálnymi mosty 19. storočia, ktoré tu sú a dlho budú.

Reddot design award

Kovanie Minimal & Maximal .. top kolekcia v jednotnom a neopakovateľnom dizajne. Neobmedzené možnosti materiálov a farieb to je kreatívna výzva pre architektov a dizajnérov.

Materiál s trvalou hodnotou

Vraciame sa o 100 rokov nazad a znovu pre Vás objavujeme krásu naturálnej mosadze, materiálu s doživotnou zárukou, ktorý bude prirodzene stárnuť.

Manufaktura M&T

M&T má zázemie zodpovedajúce kvalite a dizajnu svojich výrobkov. Pozrite sa, čo všetko sa skrýva za výrobou špičkových kľučiek a doplnkov.

M&T + DESIGNÉRKA BARBORA ŠKORPILOVÁ

M&T si váži dlhodobú spoluprácu s partnermi. Barbora navrhla pre M&T kolekciu kľučiek a doplnkov MIMOLIMIT.

Čierná je IN

Čierne matné kľučky s vysoko kvalitným titánovým povrchom sme technologicky a výrobne ovládli už v roku 2000, ale až teraz začíná byť ten pravý boom tohoto unikátneho povrchu.